Klubová výstava  Moloss klubu Vrútky – 13.09.2004

Argentínska doga

rozhodca: M. Václavík, CZ

PSI

9. Audacity Cedrick, FCA23102, 9.3.2004
Otec: Buncer del Don Ata   Matka: Audacity Evangelina
Albert Garfunkel
Petra + Martin Straszerovi
TD / x

10. Barnie u Tří ořechú, ČLPCLP/EM/678, 1.6.2001
Otec: Corado Mi – Po  Matka: Fammy Mi – Po
Mgr. Radovan Rohovský
Peter Javorček
TO / x

11. Dante Feira de Santa, SPKP746, 15.4.2002
Otec: Bredy del Cavdillo   Matka: Barbara Chimmar
Miroslav Červenka
Bibiána Medveďová
TO / VD 1

12. Falco del Cavdillo, SPKP758, 20.5.2002
Otec: Cedrick del Cavdillo  Matka: Boa del Cavdillo
Petra + Martin Straszerovi
Petra + Martin Straszerovi
TŠ / x

SUKY

13. Blanco del Montero Dido Dreamgirl, SPKP4676/03, 6.7.2003
Otec: Risco del Ajeno   Matka: Szinvavolgyi Szibér Andila
Karacs A.
Szabolcs Jakubecz
TM / VD 1

14. Ushuta de Los Hios de La Luna, SPKP815, 8.10.2003
Otec: Auca Bronco Knausser  Matka: Pulpera de Bravoure Blanche
Alexandre Calmels
Petra + Martin Straszerovi
TM / x

15. Baracuda Accordance, SPKP754, 4.4.2002
Otec: Aragorn von Paka Matka: Auriga Nailla
Mária Fabianová
Mária Fabianová
TO / VD 2

16. DOLORES Haltrava, CMKU 906/02, 19.8.2002
Otec: Cedrick del Cavdillo  Matka: Calibra Haltrava
Kuttenberg Jaroslav
Kuttenberg Jaroslav
TO / V1, CAC

17.PENCA del Tolkeyen, SPKP 793, 30.4.2002
Otec: Baron de la Herencia  Matka: Francisca India Lind
Chiatti Stefano
Petra + Martin Straszerovi
TO / x

18. Hecla Dei Falchi Bianchi, ČMKUAD/922/03/02, 12.10.2002
Otec: Actarus  Matka: Audacity Clo
Serafino Bueti
Nelli Krajinová
TS / V1, CAC

19. Castilla del Cavdillo, SPKP687, 26.8.2000
Otec: Esquel v. Knausserwald  Matka: Ambra del Cavdillo
Petra + Martin Straszerovi
Petra + Martin Straszerovi
TŠ / x

20. LIMA Flamenco, SPKP 744, 16.3.2002
Otec: Agallas v. Knausserwald  Matka: Ebonita Flamenco
Saksun Ladislav
Tačár Ladislav
TŠ / x

21. PRISCA del Tolkeyen, SPKP 791, 30.4.2002
Otec: Baron de la Herencia  Matka: Francisca India Linda
Chiatti Stefano
Pastuchová Eva
TS / V1, CAC, BOB

Fila Brasileiro

rozhodca: M. Václavík, CZ

PSI

22. Bad Annenské Lázně, ČMKUCMKU/FIB/3108/03, 31.10.2003
Otec: Jaguar da Boa Sorte   Matka: Ina de Los Tres Naranjos
Miroslav Hrkal
Lenka Kořínková
TM / V1, CAJC, KV, BOB

23. Cagey Santa Catarina, ČMKUCMKU/FIB/3052/03, 19.7.2003
Otec: Jaguar da Boa Sorte   Matka: Askia Rey de Pleseno
Stanislava Sušková
Eva Erbenová
TM / x

24. Cyklo Inarius, SPKP421, 25.8.2003
Otec: Action Biggieboy  Matka: Dina spod Slánskeho pohoria
Miňo M. MVDr.
Hanečka Milan
TM / x

25. Hirton Fi – Box, ČMKUCMKU/FIB/3075, 27.8.2003
Otec: Jeff Chvatěrubská rokle  Matka: Amanda Hvozdecká skála
Dana Černá
Mgr. Tibor Harkabus
TM / x

26. Body z Ďalekej dediny, SPKP277, 22.4.2000
Otec: Andoro Manaus  Matka: Centa z Matestka
Štefan Pragai
Petra Hambálková
TO / D

27. Luigi Strážnický Ráj, ČMKUCMKU/FIB/2858, 15.3.2002
Otec: Arton Fi – Box  Matka: Arikara Fil
Grazyna Marie Suchá
Grazyna Marie Suchá
TO / x

28. Nono Strážnický ráj, SPKP405, 14.11.2002
Otec: Arton Fi – Box  Matka: Arikara Fil
Grazyna Marie Suchá
Jaroslav Kečkeš
TS / VD 1

SUKY

29. Cindy de Luci Monavar, ČMKUCMKU/FIB/3064/03, 28.7.2003
Otec: Ibar Chvatěrubská rokle  Matka: Bellef Fi – Box
Lenka Kořínková
Lenka Kořínková
TM / V2

30. Hillary Fi – Box, ČMKUCMKU/FIB/3081/03, 27.8.2003
Otec: Jeff Chvatěrubská rokle  Matka: Amanda Hvozdecká skála
Dana Černá
Mgr. Ivana Horská
TM / V1, CAJC, KV

31. Bessy Jatoju, SPKP392, 12.3.2003
Otec: Ibar Chvatěrubská rokle  Matka: Mariah Numa II
Ján Kosorín
Miriam Belánová
TS / D

32. NESSY Strážnický Ráj, SPKP 414, 14.11.2002
Otec: Arton Fi – Box   Matka: Arikara Fil
Suchá Marie
Harkabus Tibor
TS / x

33. Nikita Strážnický Ráj, ČMKUCMKU/FIB/2969, 14.11.2002
Otec: Arton Fi – Box   Matka: Arikara Fil
Grazyna Marie Suchá
Jan Buršik
TS / VD 2

34. Sharon Numa II, SPKP403, 27.2.2003
Otec: Anapolis Silverado   Matka: Barbie Grosso Lampas
Peter Kozma
Stanislava Šárová
TS / V1

Mastiff

rozhodca: P. J. Brown, UK

PSI

1. Alvaros Vendryňský Ši-Mon, ČMKU/EM/866/04, 3.2.2004
Otec: Lenny Fadé Černý Levhart   Matka: Irma pod Slováckým nebem
Monika Masárová  Ing. Ján Smolen
TD / x

1.b AthosVlempa Si-Cy, SPKP 142, 12.01.2004
Otec: Gorion pod Slováckym nebem  Matka: Anabela Nailla
Vlčko Pavol
Vlčko Pavol
TD / VN

2. Barnie u Tří Ořechu, ČLP678, 1.6.2001
Otec: Corado Mi-PO  Matka: Fanny Mi-PO
Rohovský R.
Vidiščáková Ľubica
TO / KV, CAC, BOB

3. Bad Best, SPKP279, 14.11.1998
Otec: Dagobert z Lipáčí  Matka: Clea Merindova
Vavrík S.
Mazag M.
TŠ / V2, r.CAC

4. Gorion pod Slováckým nebem, ČMKUCMKU/EM/563, 1.1.2000
Otec: Gaston z Lipáčí  Matka: Birma pod Slováckým nebem
Martin Daněk
Pavol Vlčko
TŠ / V1, CAC

SUKY

5. ARISA z Holubieho dvora, SPKP 125, 30.5.2002
Otec: Cháron z Lipáčí  Matka: Bianka Best
Vidiščáková Ľubica  Kuric Tibor
TO / V1, CAC

6. Candy Lumarko, SPKP155, 2.1.2003
Otec: Lenny fade Černy levhart   Matka: Debie
Kostura L . Mazag M.
TS / V1, CAC

7. Lilien Fadé Černý Levhart, SPKP105, 2.2.2001
Otec: Birodalmi Harcos Démon  Matka: Anarex Černý
J. Čermáková  MVDr. Mikuláš Polievka
TŠ / V1, CAC, KV

8. LINA pod Slováckym nebem, SPKP 133, 30.10.2001
Otec: Car Černý levhart  Matka: Birma pod Slováckym nebem
Daněk Martin  Vavrík Stanislav
TŠ / V2, r. CAC