Vážení priatelia plemena argentínska doga,

je nám cťou Vás opäť pozvať na najbližšiu Klubovú výstavu Dogo Argentino Slovakia Club, ktorá sa uskutoční dňa 2.9.2023 v Hoteli Relax Inn, Šoporňa, okr. Galanta.

Pozvanie posudzovať prijal opäť špecialista na plemeno, chovateľ z Portugalska, p. Pedro Goncalves, CHS dos Makuas. Tu je pár slov o pánovi rozhodcovi:

Psi boli súčasťou môjho života od mladého veku. Na začiatku 90tych rokov som začal vystavovať a pracovať so psami, v roku 1996 som si zaobstaral svoju prvú Argentínsku dogu a v roku 1997 bola moja chovateľská stanica „Makuas“ zaregistrovaná FCI. V tomto roku som začal s chovom tohto plemena.
Počas týchto rokov ako chovateľ a vystavovateľ som získal viac ako 200 titulov šampiónov z rôznych krajín, vrátane niekoľkých titulov Svetových a Európskych víťazov a takisto asi 40 titulov Best in show.
Od roku 2021 som uznaným rozhodcom FCI a portugalskej asociácie CPC.

 

Upozorňujeme, že UZÁVIERKA PRIHLÁŠOK je 11.8.2023 – prosíme o rešpektovanie a dodržanie tohto termínu.

Prihlasuje sa tradične prostredníctvom portálu www.onlinedogshows.sk a všetky podrobné informácie o výstave nájdete v sekcii Klubové akcie, resp. na www.akcie.kadm.sk


Ihneď po výstave sa uskutoční bonitácia. Na bonitáciu sa prihlasuje u poradcu chovu Andreja Pakozdyho zaslaním (emailom, poštou) vyplnenej prihlášky na bonitáciu, kópie rodokmeňa a fotografie psa. Maximálne do 15.8.2023. Platí sa poplatok 20,- Euro za každého psa, priamo na bonitácii.