Vážení priatelia plemena argentínska doga,

je nám cťou Vás opäť pozvať na najbližšiu Špeciálnu výstavu Dogo Argentino Slovakia Club, ktorá sa uskutoční dňa 22.4.2023 na Farme Ryby, Opatovce, okr. Trenčín.

Pozvanie posudzovať prijala špecialistka na plemeno, chovateľka Miroslava „Beba“ Lazić zo Srbska, CHS Legado de Artemis. Tu je pár slov o pani rozhodkyni:

V našej rodine som už tretia generácia poľovníkov a chovateľov poľovných psov, takže som sa narodila a vyrastala obklopená pointermi a setrami. Stretnutie s Dogo Argentino bolo osudové a ja som sa v roku 2005 rozhodla, že si zaobstarám prvého psíka menom Admirál. Bol šampiónom mladých a šampiónom dospelých, ale to nebolo to rozhodujúce čo ma zaujalo, nakoľko som psy vystavovala od útleho veku. Moje srdce si navždy podmanil v deň, keď ukázal všetok svoj majestátny temperament pri love diviakov. Vtedy som sa rozhodla, že Dogo Argentino je moja cesta. Čoskoro som si zaregistrovala svoju chovateľskú stanicu Legado de Artemis a začala som svoju cestu, ktorá trvá až do dnešných dní. Od roku 2010 mám poľovnícku licenciu a od roku 2012 som rozhodcom pre skupinu 2 FCI.

Upozorňujeme, že UZÁVIERKA PRIHLÁŠOK je 31.3.2023 – prosíme o rešpektovanie a dodržanie tohto termínu.

Prihlasuje sa tradične prostredníctvom portálu www.onlinedogshows.sk a všetky podrobné informácie o výstave nájdete v sekcii Klubové akcie, resp. na www.akcie.kadm.sk


Ihneď po výstave sa uskutoční bonitácia. Na bonitáciu sa prihlasuje u poradcu chovu Andreja Pakozdyho zaslaním (emailom, poštou) vyplnenej prihlášky na bonitáciu, kópie rodokmeňa a fotografie psa. Maximálne do 15.4.2023. Platí sa poplatok 20,- Euro za každého psa, priamo na bonitácii.